Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Klub hodowców rasy
owczarek niemiecki
"KHRON" w Polsce

Aktualności - zobacz wszystkie »

Terminarz wystaw w sezonie 2018r.  Więcej »

Gazetka  Więcej »

UWAGA!! ZMIANA CENNIKA OD 2018R.  Więcej »

SKŁADKA CZŁONKOWSKA  Więcej »

Hodowle zarejestrowane w KHRON

Wyszukiwanie:

Jeśli Twoja hodowla nie znalazła się na tej liście, prosimy o kontakt.

1AbaronPiotr Zając
2Abir FrankiFranciszek Dudziński
3Ag-PiPiotr Teda
4AgaAndrzej Krawczyk
5AgatMałgorzata Zuchora
6AgresorArkadiusz Smykowski
7Akacjowe Zacisze Arkadiusz Marciniak
8Alexis GangAleksandra Hajder
9AlfaAleksy i Justyna Gołda
10AmantisJakub Szmagaj
11AmarokMonika Bojanowska
12AmicusIreneusz Łuczak
13And-MolAndrzej Malinowski
14AngoAndrzej Gogolin
15AnilaAlina Kaczmarek
16ArszaArkadiusz Szauer
17AslanJolanta Rudawska
18Barneńska PerłaKrzysztof Lisiecki
19BastaMirosław Grygiel
20Black ShadowMonika i Jacek Pietrzak
21Blue RibbonTomasz Grzelka
22BodzioBogusław Gazdowicz
23Bojs - BojsKrzysztof Wawrzycki
24Brave Heart Sylwia Bednarek; Zbigniew Czyżnik
25Bredom Dominik Brewczyński
26Brygada WilkPaulina Sobczak; Piotr Sobczak
27Buczkowska WatahaRoman Urban
28CentaurRowicki Jan
29ChaosbullKyle Chappell
30Chlebowska FerajnaGrażyna Osiak
31Cień Wilka Maciej Grela
32Cisowe WzgórzaJarosław Ptak
33CogitoKieplin Jacek
34ColbaseroKoszowska Kinga
35Comando K9Kowala Łukasz
36Czar-PerełDamian Michalak
37Czarna KrewTomasz Okoński
38Czarna SforaPiotr Górniak
39Czarna-PerłaStanisław Przybysz
40CzarnyJulian Rytczak
41Czarny SmokRafał Pacer
42Czechowickie DiamentySpryszak Lech
43Czes-DogPaweł Czestkowski
44DafriPodkowa Aleksandra
45Dar-NatDariusz Piaseczny
46DebesSebastian Płusa
47DębinaTomasz Przybylski
48DębinkiZbigniew Klata
49Dębiny Dębski Daniel
50Dębowa Sfora Pamuła Anna
51Demony SławyZadworni Emil i Ewelina
52Diabelski KrągDariusz Ubda
53Dolina StawskaAndrzej Falis
54don SzafirMichniok Krzysztof
55DragonKrystian Jamróz
56Duchy LasuArkadiusz Feliński
57ElkaKachel Władysław
58EmineroŁukasz Adamkiewicz
59ErgoEdyta i Robert Gola
60Evi-MarWitold Szewczyk
61Ew-AnJaksa Aneta
62Ex CordeBeata Rzucidło
63FalaPaweł Faliński
64FamaRoman Włodarczyk
65FezoKaftan Józef
66Fire WolfAnna Ząbczyńska
67FolwarkWypych Leszek
68For-LannMirosław Chudek
69ForteBernard Gwardys
70GałkiPrzemysław Kajda
71GardaRafał Konopski
72Głuchowska GórkaZygmunt Sulej
73GoldstarMarek Drak
74Górska Dolina Wiśniewski Jacek
75Guardiano di NotteRafał Pacer
76HakunaJerzy Musiał
77HekaPiotr Wójcik
78HetmanLeszek i Kordian Świniarscy
79Hodowla Dobrego DniaMalyska Tymoteusz
80Hodowla RóżaMarian Różański
81HubertusJózef Seliga
82HuzarJanusz Wiśniewski
83IgnusLucyna Adamska
84IlcaneKrzysztof Gorzawski
85Ivo - Ares Tomasz Grzesik
86Iwo-MarMirosław Andrysiak
87JanexJan Barański
88JarexJarosław Boruszewski
89JaroRobert Jaśkiewicz
90JawonekTomasz Jaworski
91JawonekJaworski Tomasz
92JurantJerzy Eksman
93Kamai-DogsWojciech Wesołowski
94KamilaMariusz Lesiak
95KanimalsMariusz Smykowski
96KarosaJerzmanowski Karol
97KiaraWioleta Tomczak
98Komandor Piechnik Monika i Robert
99Konrad WaldJerzy Tokarczyk
100Konrad Wald Tokarczyk Jerzy
101KortensGrzegorz Tomczak
102KortensGrzegorz Tomczak
103KosmaWiesław Ratajczak
104KratosWęgier Klaudia
105KruanRyszard Krupa
106KrysStawirej Krystian
107Krys-DamAdam Orligóra
108LakiMarcin Mitoraj
109LalaGrzegorz Jeziorski
110Las ŁubiankaPiotr Marciniak
111Leśna SforaStanisław Myśliński
112Leśny Gaj Mariusz Świątkowski
113Lubowskie StadoKrzysztof Wawrzyniak
114LunaAnna i Damian Rasiewicz
115Madar-LandMagdalena Piekarska
116MadraTaczała Mariusz
117Mag-Styl Magdalena Stypulska
118Mahoniowy TropPaweł Wąsacz
119Majaka LupusMałgorzata Czekalska
120Mar-GoJózef Sikora
121Marko DogKasza Piotr
122MarkosPaweł Nowak
123MarszalDariusz Marszałek
124Mart - EraKubalska Marta
125Mart - EraMariusz Kubalski
126MascoJacek Baczkowski; Mateusz Baczkowski
127MasłowSławomir Pawłowski
128Masta TeamMaciej Staszewski
129Maverick Mateusz Walenta
130MezoKrzysztof Owczarek
131Mi AmigoBożena Dąbrowska - Cyganiak
132Mi-RexMirosław Masłowski
133MikadoBernadeta Białczyk
134Mir-MarPstruś Marek
135Mon-MarMariusz Trojanowski
136Morski KiełAneta i Łukasz Bugaj
137na Parceli Mirosław Sierakowski
138na Skraju LasuMariusz Pietrzak
139na Wzgórzu Wilków Dawid Dobrochowski
140Na zakolu DłubniPiotr Nowak
141nad NeremMichał Andrzejczak
142NadmarolKrzysztof Latosiński
143NelsaAnna Lewandowska; Elsawy Wael
144NomadaZbigniew Jasiak
145Notecka DolinaWietrzykowski Zdzisław
146Notecka DolinaAgnieszka Wietrzykowska
147Numa Zagroda KierskaMariola Walusz
148Oczy Wilka Krzysztof Grela
149od BarbaryBarbara Bojór
150od BergusiaZbigniew Berger
151od Brzozowskich Piotr Brzozowski
152od CzarnegoStanisław Sekura
153od DzyniaTadeusz Kuszaj
154od GórniakaJózef Górniak
155od GwiazdoraPiotr Gwiazda
156od JankaBorowczyk Marcin
157od JoliPiotr Jatczak
158od KlimasaRobert Klimkowski
159od KrysztofiakaKrystian Krysztofiak
160od KudłategoTomasz Makota
161od RożejaDariusz Rożej
162od TomasaPryk Tomasz
163od Włocławskich GórRyszard Góra
164OkazGrzegorz Rydzek
165Olsen w OprodzieWaldemar Siwek
166Opal. Lipowska Marlena
167OwczarJacek Janus
168Owczarkowa FrajdaLigocka Paulina
169ParcelaDamian Łazowski
170Pasja RonaGrzegorz Węgrzyk
171Pati DogMonika i Marcin Janota
172PawerfulPaweł Rękas
173pod KaczoramiMirosław Kopertowicz
174pod Starym DęmbemSerafin Mariusz
175Poddębickie Diamenty Andrzej Sudaj
176Przełęcz NadiraKrzysztof Świniarski
177Przycka TrzynastkaWładysław Fedorowicz
178Psie ranczoRobert Kasprzyk
179Psie SerceKarol Augustyniak
180RafiKrzysztof Grzyb
181Ranczo nad StrumykiemAndrzej Jagiełka
182Ranczo u "Wiki"Czesław Zadłużny
183Ranczo u Ryśka Ratajczak Marlena
184Ranczo ZaciszeMariusz Grzegorz Ambroziak
185RaubritterAgata Szczurkowska; Mariusz Pisarzewski
186RolandAnna Matlak
187RomusRatajczak Romuald
188Royal StarGrzegorz Rzeźnik
189RurkeMariusz Lewandowski
190RyśRyszard Dziurkowski
191SabaPawlak Wojciech
192Sabat TeamDariusz Sabatowski
193SabinowoRafał Sobczyk
194SchreibendorfMarta Hosner - Kosik
195Skrzatuska Twierdza Grygiel Mirosław
196Smocza GórkaJastrzębska Weronika
197Smuga Kieruzel Grzegorz
198SobiSobczyk Mariusz
199SokoGórecki Robert
200spod ŚliwyTomasz Kotlarz
201Spokojny Dom Janusz Wysocki
202Sta-LitStanisław Literacki
203Star-DogPaweł Długosz
204StefbrukMajewski Zbigniew
205Strońska Przystań Ludwik Idzikowski
206Świerkowa DolinaKoliński Krzysztof
207SzakalTadeusz Kowalik
208Szczęśliwy DworekMoraczyńska Magdalena
209Szlachetna PerłaPaweł Babiński
210Tobi-ParParada Marcin
211Tom BasTomasz Basiak
212Tom-KalTomasz Kalita
213TorrenteMówińska Klaudia
214Tropem WilkaHalina Andrzejczak
215u AsiNowak Jarosław
216u SławomiraSławomir Dobek
217UnionAleksandra i Paweł Swiniarscy
218Ursa MajorZbigniew Skonieczka
219V-CzakKamil Ignaczak
220VaderaGrzegorz Budziszewski
221Van Dłu-GoszPaweł Długosz
222w Dolinie WilkówArkadiusz Smykowski
223Wald-MarWaldemar Wnuk
224WatahaPiotr Wanat
225WerwaWiesław Rzepka
226Wesoła GromadkaWiesław Knapik
227Wiatrakowe WzgórzeKarol Rusin
228Wicher Witold Daniszewski
229Wilcza ChataAnna i Waldemar Wolscy
230Wilcza KrainaAndrzej Witczak
231Wilcza ŁzaWitold Tabur
232Wilcza OstojaAnna Kępa
233Wilcza SforaMariola i Michał Jagła
234Wilcza SkarpaŁukasz Mrowiński
235Wilcza StrażRoman Augustyniak
236Wilcza WatahaMateusz Surma
237Wilczasty Raj Polit Grzegorz
238Wilcze DemonyMariola i Michał Jagła
239Wilcze EchoAndrzej Filipczak
240Wilcze Kotliny Katarzyna Maciaszczyk
241Wilcze RozłogiArkadiusz Kołek
242Wilcze SiołoAgnieszka Mieszek
243Wilczki z WiślanejMichał Podralski
244Wilczy DiamontCincio Sebastian
245Wilczy Dół Marian Olszewski
246Wilczy DuchStanisław Literacki
247Wilczy LasWeiruch Andrzej
248Wilczy Pazur Henryk Pawelec
249Wilczy RezerwatMariusz Antkowiak
250Wilczy SekretMichał Prządka
251Wilczy WąwózKrzysztof Kozłowicz
252Wilczy WąwózKozłowicz Krzysztof
253Wilczy Zaprzęg Obłój Stanisław
254Wild Wolf Radosław Mętel
255Wilki StanaStanisław Zakrawacz
256Wilki z MaksaBożena Firfas
257Wilki z NiechmirowaMarek Wilk
258Wilki z Nowego ŚwiatuKumosiak Józef
259WilkorWioletta Skiba
260WizenWiesław Ludziejewski
261Wolf LandKrzysztof Wawrzyniak
262Wolftal K9Tomasz Kmin
263Wspaniały PiesGrzegorz Grzybowski
264z Bobrownickiego LasuJacek Kruszyński
265z BorysławicPaweł Kujawka
266z Borysławic ZamkowychŁukasz Miszczak
267z Brzozowej DolinyDaniel Jasek
268z Byszewskiej Górki Piotr Jatczak
269z Czarnego BoruGrzegorz Toś
270z Czerwonego MłynaKarolina Maj
271z DębinkiKlata Zbigniew
272z Dębowej DolinyJan Małkowski
273z Doliny GrabiBogdan Długosz
274z Doliny ŁubiankiMateusz Marciniak
275z Doliny NarwiWojciech Choiński
276z Doliny NeruKrzysztof Kos; Mikołaj Kos
277z Doliny NidyPiotr Czarnecki
278z Doliny StawówPrzemysław Przyborowski
279z Doliny StawówPrzemysław Przybysz
280z Doliny WisłyMarek Miaz
281z Domu Stolarza Bartosz Kwiatkowski
282z FaustynowaMarek Bocian
283z Gołanieckiego ZamkuAgnieszka Ogrodnik
284z Góry Niesyto Paweł
285z Grodu Sari Nowacka Anna
286z GutowaKwiatkowski Bartosz
287z Herbu BorutaWiesław Andrysiak
288z Klanu Jaro J, M, R i N Kulczyccy
289z Kojca UrbanikDarisz Urbanik
290z KoźminaJerzy Bednarczyk
291z Krępy PoddębickiejTadeusz Leśniak / Sylwester Rynkiewicz
292z KrysztopoluBogdan Krysztofiak
293z LekaszynaDrubkowska Iwona
294z Leśnej KrainyMateusz Kowalski
295z Lipnickiej Sfory i ZagrodyKrzysztof Jabłoński
296z LudwinyGrzegorz Zdunek
297z LutocinaHalina Smolińska
298z Łagiewnickiego LasuOśmiałowscy Klaudia i Zdzisław
299z ŁąkowejCzesław Swarzyński
300z Malanowskiej JamySzymon Szuchnik
301z Mlecznego StawuMarcin Serwan
302z nad Białego Stawu Krzysztof Białecki
303z nad Czarnej HańczyCzesław Tarantowicz
304z nad Dobrowskiej WartyDariusz Januszewski
305z nad KurortuSypka Władysław
306z nad PilicyAndrzej Czarnecki
307z nad WisłyPaweł Czestkowski
308z Niedźwiedziego LasuCzubak Stanisław
309z OlbrachcicJakub Ćwik
310z OlimpuFilipowski Grzegorz
311z ozorkowskiego lasu Ireneusz Dośpiał
312z Piaskowego WzgórzaAgnieszka Żarnecka
313z PodalekRycharska Bogumiła
314z PodjaworkaTeresa Dratwa
315z Portowego ZakątkaKrzysztof Kądzioła
316z PowodowaTomasz Pięta
317z Powodowa Pięta Tomasz
318z Psiej KrwiDominik Sochacki
319z Rancza Dąbrówka
320z Rancza ParzęczewMirosław Sadowski
321z Rawskich WzgórzMirosław Łazowski
322z Rodu HorandaJarosław Kaftan
323z Siedliska Czesław Rutkowski
324z Solnej DolinyKieszkowski Ryszard
325z SzczutowaSławomir Topolewski
326z UJAZDOWABeata Goryszewska
327z Ulicy PolnejPiotr i Urszula Gorzałczyńscy
328z Ulicy Polnej Piotr i Urszula Gorzałczyńscy
329z Wesołego WzgórzaJacek Kos
330z Wilczego BoruAndrzej Bartczyk
331z Wilczego GajuBeata Błażejewska
332z Wilczego StadaAdam Gumienny
333z Wilczego WzgórzaKrzysztof Żak
334z Wilczej DuszyAdrian Mistrzak
335z Wilczej EkipyMarek Kotlarz
336z Wilczej HordyWaldemar Karaśkiewicz
337z Wilczej RodzinyGajewicz Aneta
338z Wilczej Stanicy Lijecki Mirosław
339z Wilczej TwierdzyŻak Tomasz
340z Wilczej Zagrody ZeusaEdyta Nowak
341z Wiskienickiej DolinyLeszek Witczak
342z Wiśniowej ZagrodyRemigiusz Wiśniewski
343z WrzesinMariusz Cieślak
344z Zagrody TomaszaTomasz Wilczak
345z Zalewu JeziorskoAgnieszka Filipowski – Szperling
346z ZamkuMichał Porzuckowiak
347z ŻelechlinaSławomir Dobek; Mariusz Dobek
348z Zielonego TrojanowaRafał Zygadło
349z Zielonego WzgórzaZbigniew Sochaj
350z Zielonej Polany
351Zbi-BazZbigniew Bazela
352Zbi-Baz Bazela Zbigniew
353ze ŚródmieściaPiotr Pawlak
354ze Wzniesień ŚwiętokrzyskichRobert Garula
355Złota DolinaPiotr Głowienka
356znad BzuryIreneusz Sulima
357znad Czarnej RzekiJerzy Rogowski
358znad WisłyPaweł Czestkowski
359znad ZalewuBogusław Paprotny

"KHRON" zfederowany z G.S.D. Breed Council Great Britain

Copyright © 2013 Klub hodowców rasy owczarek niemiecki "KHRON" w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.